Hediye Kampanyası

Binlerce Avon Hediye Üründen Biri Sizlerin Olabilir

Ücretsiz Kayıt Ol

AVON ÜCRETSİZ ÜYELİK KAYDI

Türkiye’de yaşayan 18 yaşını doldurmuş erkek kadın herkes avona ücretsiz üye olabilir. Avon üye olan her temsilci %33’e varan kar fırsatlarından ve bir çok hediyeden yararlanabilir. Bunlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Avon ücretsiz üyelik formunu doldurmaktır.

Ürünlerin  yüzde yüz iade garantisi vardır. Yani sipariş ettiğiniz ürünü siz veya müşteriniz beğenmediği takdirde 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Avon’a üye olmak ücretsizdir. Hiç bir ücret ödemeden  Avon üyeliği ile kendi işinize başlayabilirsiniz.

Avon ailesine katıldıktan sonra işinizi hem eğlenceli hale getirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Avon üyesi olduğunuz zaman kendi kozmetik ürünlerinizi katalog fiyatından yani geliş fiyatı ile ürünlere daha indirimli sahip olabilirsiniz.  Avon'a ücretisiz üye olarak sizde Dünyanın en büyük doğrudan satış  şirketindeki yerinizi alabilirsiniz. Avon’a ücretsiz üye olarak dünyanın en çok güvenilen kozmetik ürünlerini satabilir ve kendi işinize sahip olabilirsiniz. Çalışma saatleriniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Bununla beraber Avon’un üyelerine sağladığı özel hediyeler, fırsatlar ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Avon'a ücretsiz üye olduğunuz zaman yeni sosyal çevre edinebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Avon Kozmetik size her zaman ilermeniz için yeni fırsatlar sunarak işinizi keyifle yapmanızı sağlar. Avon'a ücretsiz üye olduğunuzda bir çok alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi arttırmanızı sağlar. Ve bir çok müşteriniz size güvenir, daha iyi satış yapabilirsiniz. ve yeni üyelerimize sunduğumuz birbirinden güzel Hoş geldin hediyelerini kazanabilirsiniz.

Avon Temsilci Programındaki satış hedeflerinizi tutturup panoramada size özel sunduğumuz hediyelerden, veya hediye yerine bunları avonpara olarak Hepsiburada.com.da harcayabilirsiniz. Hediyeler bununla da sınırlı kalmıyor.

 

Arkadaşlarınızı, akrabalarınızı yani 18 yaşını dolduran herkesi Avona tavsiye ederek bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz.

Serbest çalışma mantığı ile kazanmaya karar verdiyseniz geriye bir tek avon ücretsiz üyelik formunu doldurmak kalıyor.  Avon temsilcisi olmak için öncelikle bir çok alternatifiniz olduğunu belirtmek istiyorum. Tabii ki bu başvuru yöntemleri arasında çeşitli hizmet farkları bulunmaktadır. Mesela firmanın resmi İnternet sitesi Avon.com.tr üzerinden başvuru yaptığınızda ödemeyi peşin yani kredi kartı ile anında ödeme yapmanız gerekir. Diğer yöntemlerde ise aldığınız ürünlerin ödemesini siparişler evinize ulaştıktan onbeş gün sonra yaparsınız. Anında ödeme yapmak istemiyor ve kredi kartı kullanmıyorsanız sitemizdeki Avon ücretsiz üyelik formunu doldurabilir sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

TOP